SNELLE HALLOWEEN-DECORATIE: 5 IDEEËN VOOR KNUTSELLEKEN

Halloween kent een lange geschiedenis. Halloween betekent eigenlijk "All Hallows' Eve", de avond voor Allerheiligen, en werd vooral in het katholieke Ierland gevierd. Ierse immigranten in de VS onderhielden hun gewoonten en ontwikkelden ze verder tot ze uiteindelijk over de Atlantische Oceaan in Europa werden verspreid.

Sindsdien worden we elk jaar opnieuw met dezelfde vragen geconfronteerd: Vieren we Halloween? Hoe verkleden we ons? Hoe zal de Halloween-decoratie er uitzien?
Niet iedereen heeft de tijd om te knutselen of om intensief bezig te zijn met de voorbereidingen voor het feest. Toch moet er natuurlijk de juiste stemming ontstaan.

Hier komt de oplossing: onze super eenvoudige en snelle decoratie-ideeën om zelf te maken.

5 HALLOWEEN-DECORATIE-IDEEËN MET POMPOENEN, BALLONS EN KAARSEN

Beschilderde ballons: Uiteraard zijn ballonnen in de typische Halloween-kleuren oranje, wit en zwart, en voor het schilderen een zwarte en een witte stift de beste keuze. Opblazen, met een griezelig gezicht beschilderen, klaar! Nu hoef je alleen nog maar de ballonnen met kleefband aan de muur te plakken.

Beschilderde pompoenen: Geen Halloween-decoratie zonder pompoenen! De uitgeholde pompoenen met een gezicht zien er altijd mooi uit, maar om eerlijk te zijn, het nauwkeurig uitsnijden van een griezelig gezicht kan tijd vragen en stresserend zijn. Maak het jezelf gemakkelijk en beschilder de pompoenen gewoon met een stift. Na het feest is het mogelijk om de geschilderde zone weg te snijden en de pompoen te gebruiken om een heerlijke maaltijd te maken.

Zakdoekspoken: Iedereen heeft in de herfst zakdoeken in huis. Je hebt ook garen, een zwarte viltstift en wat watten nodig (maar je kunt ook gewoon een zakdoek gebruiken). Leg nu een bolletje watten in het midden van de zakdoek en wikkel het touwtje er omheen. Dan schilder je de ogen op de "kop" en het spook is klaar. Je kunt sommige zakdoeken aan elkaar rijgen en ze als slinger ophangen of enkele spoken aan het plafond hangen.

Bloedende kaarsen: Je hebt een paar witte dikkere kaarsen of blokkaarsen nodig, en ook rode kaarsen en deze laatste zijn het beste zonder druppelbescherming. Steek nu een rode kaars aan en laat de rode wax bovenop de witte kaars druppelen. Laat de rode was ook langs de zijkanten lopen, dit zorgt voor het "bloedeffect". Laat alles drogen en geniet van deze indrukwekkende Halloween-decoratie wanneer jouw feest begint.

Mummie-theelichtjes: Je hebt glazen (jampotten of inmaakbokalen zijn het beste; drinkglazen zijn ook goed), gaasverbanden en ogen om te plakken, nodig. Je kunt deze gebruiksklaar kopen of gewoon zelf van papier en met een zwarte viltstift maken. Het gaasverband wikkel je rond de glazen. Zorg ervoor dat het glas niet te gelijkmatig of te dik is omwikkeld, zodat het licht er nog steeds door kan schijnen. Wanneer je de gaasverbanden aan de glazen hebt bevestigd, kan je de ogen erop kleven en de theelichtjes in de glazen plaatsen.

Zo, nu kan het feestje beginnen! Jouw Halloween-decoratie zal in ieder geval indrukwekkend zijn zonder dat je er veel tijd hoeft aan te besteden.

Hebt je geen zin om je te verkleden? Geen probleem, onder onze nieuwigheden vind je vast en zeker jouw geschikte feestkleding.

Veel plezier en Happy Halloween!

Je CECIL-redactie